ADS

Yunus Mallı'ya Süper Lig'den talip!


Trabzonspor’da transfer listesine koyulan ve adı birçok takımla anılan Yunus Mallı’nın yeni adresi tekrar Süper Lig oluyor. Gurbetçi oyuncu, Kasımpaşa ile yapılan görüşmelerde anlaşmaya çok yakın halde. 

Transfer döneminde son derece hareketsiz kalan Kasımpaşa düğmeye bastı. İstanbul ekibi, Trabzonspor’da düşünülmeyen Yunus Mallı için nabız yokladı. Hatayspor ve Antalyaspor ile de adı geçen başarılı oyuncuya en yüksek teklifin Kasımpaşa’dan geldiği iddia edildi. Ayrıca Yunus’un da kariyerine İstanbul’da devam etme fikrine olumlu baktığı söyleniyor. 

Kasımpaşa'da Serkan Reçber’in bu transferle bizzat ilgilenip Trabzonsporlu oyuncu ile büyük ölçüde el sıkıştığı belirtildi.KOITA DA DÜŞÜNÜLÜYOR

Kasımpaşa’nın Trabzonspor forması giyen eski oyuncusu Fode Koita’yı da transfer etme ihtimalinin olduğu ve bu doğrultuda birkaç görüşme yaptığı iddia ediliyor.

Trabzonspor ile 21 maça çıkan Koita 1 gol, 1 asistlik bir istatistik yapmıştı. Karadeniz ekibi 31 yaşındaki oyuncuyu bedelsiz olarak kadrosuna katmıştı.


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.